ماجراهای تحصیل در کانادا
سلام. نویسنده این وبلاگ سعیش بر آن بوده است که تجربیات، اتفاقات و ماجراهای آموزنده و مفیدی را که در این مسیر تحصیل در خارج از کشور (کانادا) با آنها مواجه گشته است در اختیار خوانندگان عزیز قرار دهد. شاید مفید فایده واقع گردد. إن شاءالله... آمین!
درباره وبلاگ
دانشجو

سلام. نویسنده این وبلاگ سعیش بر آن بوده است که تجربیات، اتفاقات و ماجراهای آموزنده و مفیدی را که در این مسیر تحصیل در خارج از کشور (کانادا) با آنها مواجه گشته است در اختیار خوانندگان عزیز قرار دهد. شاید مفید فایده واقع گردد. إن شاءالله... آمین!
نويسندگان
صفحات وبلاگ
            
RSS Feed

سلام

دوستانی که به زودی یا در آینده قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند از طریق لینک کانال تلگرامی که در لینک دوستان گذاشته ام و اینجا هم می گذارمش (https://t.me/playies) وارد کانال تلگرام این مؤسسه شوند (که یکی از دوستان ایرانی مان چند ماهی است راه اندازی کرده اند) و اطلاعات خوبی را از آنجا دریافت کنند درباره ی رشته های مختلف دانشگاهی.

اسمش هست : مؤسسه ی بین المللی اعزام دانشجو و نماینده رسمی دانشگاههای کانادا در ایران

البته آنجا لینک اینستاگرام و فیسبوک و آدرس سایت این مؤسسه هم موجود است که می توانید از طریق هر کدام از ابزارهای فضای مجازی که در اختیار دارید از اطلاعات موجود استفاده کنید.

ناگفته نماند که این مؤسسه به صورت رایگان برای پذیرش دانشجویان ایرانی در دانشگاه های کانادا اقدام می کند و از این بابت پولی از شما دریافت نمی کند. پس می بینید که حتی امکان اینکه به ذهنتان خطور کند که آیا این مؤسسه هم مانند خیلی های دیگر مشغول کلاهبرداری است یا چه و چه، به صفر می رسد. پس با خیال راحت از مدیر مؤسسه می توانید مشاوره بگیرید. لبخند 

فقط این را هم عرض کنم که اگر در رشته ی خاصی نیاز به مشاوره داشته باشید و در آن رشته دانشجوی مشاوری با مؤسسه همکاری کرده باشد می توانید مستقیماً با دانشجویی که در همان رشته یا رشته ی مرتبط با رشته ی مورد نظر شما مشاوره می دهد تماس بگیرید و اگر از مدت معینی بیشتر مشاوره تان به طول انجامید آن وقت بایستی برای ادامه ی مشاوره به دانشجوی مذکور پولی بپردازید. این هم بستگی به مدت زمان مشاوره دارد وگرنه مؤسسه برای خودش پولی از شما دریافت نمی کند. 

 

در پناه حق باشید!بای بای

 

به روز رسانی این مطلب فوق:

طی تماسی که با مدیر مؤسسه ی مذکور داشتم جهت ابلاغ پیغام صلح و دوستی جناب عباس خان والا لبخند، ایشان یک توضیح کامل تری دادند راجع به رایگان بودن خدمات ارائه شده در این مؤسسه که اینجا برایتان کپی می کنم:

البته یه نکته اینکه فقط کسایی کاراشون بدون هزینه انجام میشه که در 
کالجها و دانشگاههای طرف قرارداد ما تحصیل کنند. سایرین باید 
خرجشون رو خودشون بدند. البته مشاوره در هر صورت تا ابد رایگانه. 
چیزی که پولیه اقدام ما برای اخذ پذیرش و گرفتن ویزای دانشجویی 
از دانشگاهیه که به ما کمیسیون نمیده.
(این فقره برای کسانی که از کالج ها و دانشگاه های طرف قرارداد آنها
 پذیرش نمی خوان).
خب، طبیعیه که وقتی متقاضی از دانشگاه غیرطرف قرارداد ایشان پذیرش
 بخواهد باید هزینه هایش را شخصاً پرداخت نماید.خیال باطل

 

 موضوع مطلب : زندگی در کانادا / مؤسسه ی بین المللی اعزام دانشجو

سه‌شنبه ۱٧ امرداد ۱۳٩٦ :: ۱٠:۳٧ ‎ق.ظ
دانشجو